Polskie firmy w Stanach Zjednoczonych

 Ambasady i konsulaty
 Dom i ogród
 Finanse
 Komputery
 Lekarze
 Motoryzacja
 Nieruchomości
 Noclegi
 Organizacje polonijne
 Parafie
 Restauracje
 Rozrywka
 Sklepy
 Sport
 Szkoły
 Transport
 Uroda
 Usługi
 Pozostałe

Informacje

Find us on FacebookFind us on TwitterFind us on Instagram

Nieruchomości w Sarasocie na Florydzie

Coraz więcej osób wybiera jako swoje miejsce zamieszkania Florydę. Nic dziwnego... plaże, natura, klimat oraz możliwości sprzyjają naprawdę wygodnemu i dostatniemu życiu.

Wiele osób, które już zdecydują się, że "tak, Floryda to jest to", zastanawia się jakie miejsce wybrać na Florydzie.

Jednym z takich miejsc, o którym warto wspomnieć jest Sarasota. Przepiękna miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu Florydy, oferująca mnóstwo możliwości zarówno tych biznesowych jak i mieszkaniowych. Od skromnych mieszkań czy małych domów po ogromne rezydencje tuż przy zatoce, na osiedlach otwartych czy zamkniętych, blisko wody czy trochę dalej, w spokojnych miejscach, na obrzeżach Sarasoty. Możliwości jest naprawdę wiele.

Sarasota swoim zasięgiem obejmuje zatokę Sarasota Bay oraz graniczne wysepki, na których znajdują się przepiękne plaże. Jedną z nich jest Siesta Key Beach uważana przez wielu za najpiękniejszą plażę w USA!

Populacja Sarasoty wynosi ok. 55 tys. mieszkańców, jednak w sezonie, który trwa tutaj w miesiącach jesienno-zimowo-wiosennych, Sarasota wypełnia się turystami z północnych części kraju. Dzięki temu dzieje się tu naprawdę wiele. Koncerty, parady, różnego rodzaju festyny na powietrzu, to tylko niektóre z sarasockich propozycji na spędzenie czasu wolnego.

Dlatego właśnie na miejsce zamieszkania wybrałam Sarasotę. :) Od ponad 3 lat prowadzę bloga www.KierunekFloryda.com, gdzie opisuję Florydę, a głównie przepiękną Sarasotę. :)

Oprócz tego, służę pomocą jeśli chodzi o zakup czy wynajem nieruchomości. Zapraszam na moją stronę poświęconą nieruchomościom w Sarasocie, www.KarolinaSellsFlorida.com

Karolina Moscicka

Realty Executives Solutions

4924 Tamiami Trail South
Sarasota, FL 34231

Tel.: +1 (941) 735-7803

 

 

   KierunekUSA.com © 2016-2019  Designed by WebsitesFL.com