Polskie firmy w Stanach Zjednoczonych

 Ambasady i konsulaty
 Dom i ogród
 Finanse
 Komputery
 Lekarze
 Motoryzacja
 Nieruchomości
 Noclegi
 Organizacje polonijne
 Parafie
 Restauracje
 Rozrywka
 Sklepy
 Sport
 Szkoły
 Transport
 Uroda
 Usługi
 Pozostałe

Informacje

Find us on FacebookFind us on TwitterFind us on Instagram

Startujemy ponownie

Po długotrwałym odłożeniu na bok naszego projektu, startujemy z nim ponownie. Zapraszamy polskie firmy w USA do współpracy!

Z uwagi na nasze inne obowiązki i zajęcia, niestety zmuszeni byliśmy trochę odłożyć jeden z naszych projektów, jakim jest KierunekUSA.com

Ponieważ jednak wiemy, że tego typu projekty są bardzo potrzebne Polakom w USA i ponieważ mamy kontakt z coraz większą liczbą Polaków w tym kraju, postanowiliśmy wskrzesić ten projekt. :)

Zachęcamy Polaków prowadzących firmę w USA do dołączenia do naszego katalogu https://www.kierunekusa.com/dodaj-swoja-firme, a tych pozostałych do korzystania z niego na codzień.

Jeśli prowadzicie firmę i brakuje Wam profesjonalnej strony internetowej, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Ze szczegółami zapoznacie się na www.WebsitesFL.com, a jeśli jesteście zainteresowani nieruchomościami w dowolnym miejscu w USA (nie tylko na Florydzie), zapraszamy na www.KarolinaSellsFlorida.com. Działam głównie w Sarasocie i okolicach, ale współpracuję z agentami z całych Stanów Zjednoczonych, także z chęcią kogoś polecę.

Zapraszamy do korzystania z naszej strony!

Karolina i Piotr Mosciccy

 

01/27/2020

   KierunekUSA.com © 2016-2020  Designed by WebsitesFL.com