Angielski z Rafałem

Serdecznie zapraszamy do nauki angielskiego razem z naszym synem, Rafałem. Rafał mieszka w USA od 2014 roku, czyli od kiedy miał 8 lat. Już po około pół roku pobytu w USA, koleżanka Amerykanka powiedziała nam, że gdyby nie wiedziała, że przyjechaliśmy z Polski, nigdy by nie powiedziała, że Rafał nie jest rodowitym Amerykaninem. Dzieci, które tu przyjeżdżają w tym wieku, chłoną język jak gąbka. Dzięki temu Rafał szybko nabrał amerykańskiego akcentu, a teraz, po 10 latach, może się podzielić swoją wiedzą językową i doświadczeniem.

Stąd właśnie pomysł na podcast, w którym Rafał uczy Was angielskiego amerykańskiego potocznego. Głównie skupia się na języku, jakim posługują się tutaj młode osoby. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną podnosić swoje umiejętności językowe w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Ponieważ na podcast nie tylko on, ale i jego rodzice przeznaczają trochę czasu, niestety, ale słuchanie podcastu wymaga niewielkiej opłaty, $5 miesięcznie (lub $50 rocznie). W kwocie tej otrzymacie nie tylko dostęp do podcastu, ale również innych rzeczy przydatnych przy wyjeździe lub zwiedzaniu USA.

Wystarczy, że skorzystacie ze strony www.buymeacoffee.com/kierunekusa/membership i wesprzecie nas na poziomie Lincolna. Dołączycie wtedy do grupy osób, które będą miały dostęp do informacji i materiałów przeznaczonych tylko dla subskrybentów tego poziomu. M.in. będzie to Podcast “Angielski z Rafałem” oraz słówka na każdy dzień, tzw. “Word of the Day”. Będziecie mogli m.in. zamieszczać komentarze do wstawianych przez nas informacji i materiałów.

A my z naszej strony będziemy się starali na bieżąco rozwijać ten poziom i dodawać coraz więcej materiałów. Jeśli macie jakieś propozycje, co chcielibyście tam zobaczyć, śmiało do nas piszcie.

Zachęcamy również do zainstalowania aplikacji Buy Me a Coffee na telefon. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Wam korzystać z zamieszczanych przez nas materiałów.

Zapraszamy na www.buymeacoffee.com/kierunekusa/membership