Nieruchomości

Jesteś zainteresowany nieruchomościami w Sarasocie na Florydzie?

Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomościami na Florydzie w Sarasocie i okolicach, zapraszamy do kontaktu z nami! Prowadzimy biuro nieruchomości Palm Homes Realty, Inc. i zajmujemy się sprzedażą domów, mieszkań, nieruchomości komercyjnych oraz działek!

Jesteśmy jednak świadomi, że osoby trafiające na naszą stronę mogą mieć różne preferencje jeśli chodzi o miejsce zamieszkania.

Szukasz nieruchomości w innych częściach Florydy lub w innym rejonie USA?

Współpracujemy z polskimi agentami nieruchomości z całych Stanów Zjednoczonych i z chęcią Ci kogoś polecimy w danym miejscu. Dlatego koniecznie się z nami skontaktuj niezależnie od miejsca, w którym chcesz kupić nieruchomość.

Jesteś agentem nieruchomości i chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Jeśli jesteś agentem nieruchomości mówiącym po polsku, posiadającym licencję w Stanach Zjednoczonych oraz zaangażowanym w dostarczanie wysokiej jakości usług, zapraszamy do współpracy z nami!

Trochę o nas…

W 2014 roku przeprowadziliśmy się z Warszawy do Sarasoty. W 2017 zrobiłam licencję agenta nieruchomości. Każdy agent nieruchomości musi dopisać się do tzw. brokera, czyli osoby, która prowadzi biuro nieruchomości. W 2022 roku otworzyłam swoje nieruchomości, Palm Homes Realty, Inc. Jeszcze w tym samym roku dołączył do mnie mój mąż, który mi służy pomocą.

Zapraszam na moje strony internetowe o nieruchomościach, gdzie dowiecie się o nas więcej!

www.KarolinaSellsFlorida.com
www.PalmHomesRealty.com

Karolina Moscicki

Palm Homes Realty, Inc.

Tel.: +1 (941) 735-7803