Pytania i odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy do naszego podcastu “Pytania i odpowiedzi”. W podcaście tym odpowiadamy na Wasze pytania związane z przeprowadzką i życiem w Stanach Zjednoczonych.

Ponieważ na podcast przeznaczamy swój wolny czas, niestety, ale słuchanie podcastu wymaga niewielkiej opłaty, $5 miesięcznie (lub $50 rocznie). W kwocie tej otrzymacie nie tylko dostęp do tego podcastu, ale również naszego innego podcastu “Angielski z Rafałem” oraz dodatkowych rzeczy i materiałów przydatnych przy wyjeździe lub zwiedzaniu USA.

Wystarczy, że skorzystacie ze strony www.buymeacoffee.com/kierunekusa/membership i wesprzecie nas na poziomie Lincolna. Dołączycie wtedy do grupy osób, które będą miały dostęp do informacji i materiałów przeznaczonych tylko dla subskrybentów tego poziomu. M.in. będzie to Podcast “Pytania i odpowiedzi”, Podcast “Angielski z Rafałem” oraz słówka na każdy dzień, tzw. “Word of the Day”. Będziecie mogli m.in. zamieszczać komentarze do wstawianych przez nas informacji i materiałów.

A my z naszej strony będziemy się starali na bieżąco rozwijać ten poziom i dodawać coraz więcej materiałów. Jeśli macie jakieś propozycje, co chcielibyście tam zobaczyć, śmiało do nas piszcie.

Zachęcamy również do zainstalowania aplikacji Buy Me a Coffee na telefon. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Wam korzystać z zamieszczanych przez nas materiałów.

Zapraszamy na www.buymeacoffee.com/kierunekusa/membership