Kierunek USA

Giving Tuesday – co to takiego?

Dzisiaj w USA mamy Giving Tuesday. Jest to dzień dzielenia się z innymi tym co mamy, dzień, w którym po szaleństwie zakupowym, warto na chwilę przystanąć i dać coś komuś od siebie, dzień dobroczynności.

Od kiedy wyjechaliśmy do USA w 2014 roku, pomogliśmy wielu osobom w przeprowadzce do tego kraju, głównie na Florydę. Od początku pisaliśmy na blogu www.KierunekFloryda.com. Jakiś czas temu postanowiliśmy, że rozszerzymy swój zasięg i na KierunekUSA.com będziemy się starali pisać o całych Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej podróżujemy, coraz więcej spotykamy ludzi z innych stanów, dlatego chcemy pisać też o innych miejscach.

Oprócz tego oczywiście pracujemy. Pisaniem dla Was zajmujemy się w wolnych chwilach. Robimy to dla Was, żeby Wam łatwiej było z podjęciem decyzji o przeprowadzce. Oprócz tego prowadzimy też grupę na Facebooku “Przeprowadzka do USA, wizy, loteria wizowa, zielona karta itp.” Na grupie tej mamy już prawie 8,000 osób. Są to osoby, które często nie wiedzą, czy dadzą radę w USA i grupa ta pomaga im w podjęciu decyzji i odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Nie planujemy pobierać opłat za uczestnictwo w grupie. Nie planujemy też przyjmować na stronie reklam, które będą spowalniały działanie strony i które będą tylko denerwowały Was podczas czytania artykułów.

Naszym kolejnym projektem jest podcast “Angielski z Rafałem”. Podcastem tym głównie zajmuje się nasz syn. Nieraz dostawaliśmy zapytania o podcast, jednak brakowało nam na to czasu. Na razie podcast prowadzi nasz syn, ale możliwe, że wkrótce może i my coś dla Was zaczniemy nagrywać.

Wszystko to zajmuje czas, a chcielibyśmy móc jeszcze bardziej Wam pomagać. Dlatego też i my prosimy Was o pomoc. Korzystając z tego, że dzisiaj mamy Giving Tuesday, prosimy chociaż o drobne wsparcie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na stronie www.buymeacoffee.com/kierunekusa. Znajdziecie tam kilka możliwości wsparcia nas w tym, co robimy:

  1. Jednorazowa wpłata “na kawę”. Możecie nas wesprzeć jednorazowo: $5 (1 kawa), $15 (3 kawy) lub $25 (5 kaw).
  2. Membership poziom Waszyngtona $1/miesięcznie (lub $10/rocznie).
  3. Membership poziom Lincolna $5/miesięcznie (lub $50/rocznie).

Przy wykupieniu poziomu Lincolna, będziecie mieli dostęp do materiałów na www.buymeacoffee.com/kierunekusa dostępnych tylko dla subskrybentów, w tym do podcastu “Angielski z Rafałem” (uwaga, czekają na Was tam już 3 odcinki tego podcastu!). Planujemy zamieszczać tam wiele innych materiałów.

Tym wszystkim, którzy postanowili nas wesprzeć w dowolny sposób, bardzo dziękujemy! A tym, którzy by chcieli, a nie mogą z jakiegokolwiek powodu, dziękujemy, że jesteście, nas obserwujecie i czytacie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *