Biznes

Metody płatności w biznesie

Płatność czekiem, gotówką, przelewem online czy kartą kredytową. A może zakup na raty? Jakie metody płatności są popularne w USA?

Współpracując z klientami, warto dawać im różne możliwości jeśli chodzi o płatności. Prowadząc firmę w USA, dajemy klientom różne możliwości płatności za nasze usługi. Jakiś czas temu uruchomiliśmy nawet tzw. Paypal Credit, dzięki czemu nasi klienci nie muszą płacić od razu pełnej kwoty, ale mogą ją rozłożyć na raty.

Inne metody płatności, jakie akceptujemy to:

1. Płatność czekiem.

Mimo, że słyszeliśmy opinie, że jest to stara i “zacofana” metoda płatności, nie zgadzamy się z tym. Często podczas spotkań ustalamy cenę i klient korzystając ze swojej książeczki czekowej, od razu dokonuje opłaty. Dzięki temu nie musimy czekać na płatność lub o niej przypominać, co przyspiesza cały proces. Jest to naprawdę szybka i sprawna metoda płatności.

2. Płatność online przez Zelle.

Oczywiście nie ze wszystkimi klientami spotykamy się w cztery oczy, dlatego dajemy również możliwość płatności przez system Zelle. Jest to system, który umożliwia szybkie i darmowe płatności z banku do banku. Wystarczy podać tylko adres email lub numer telefonu odbiorcy. Należy oczywiście wcześniej ustalić z klientem, czy korzysta on z tego systemu i jaki adres email ma do niego podłączony.

3. Paypal lub Square.

Niektórzy klienci wolą płatności przez system Paypal lub Square. Są to dosyć znane systemy płatności, przez które można również płacić kartami kredytowymi.

4. Płatność kartą kredytową na miejscu.

Są osoby, które wolą zapłacić kartą kredytową podczas spotkania. Dzięki czytnikowi, który posiadamy, nasi klienci mają taką możliwość.

5. Płatność gotówką.

Oczywiście przyjmujemy również płatności gotówką, chociaż jest to najrzadziej używany sposób płacenia przez naszych klientów

Jak widać klienci w dzisiejszych czasach mają naprawdę duży wachlarz możliwości zapłacenia za zamówione towary czy usługi. Warto dać klientom jak najwięcej takich możliwości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, tworzymy strony internetowe i zajmujemy się programowaniem. www.WebsitesFL.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *