Życie w USA

Zakupy na amazon.com

Amazon.com to najpopularniejsze miejsce online, w którym Amerykanie robią zakupy. Wcale się nie dziwimy, bo również korzystamy z tego miejsca.

Dlaczego lubimy Amazon?

Po pierwsze przez wygodę. Zamawiamy online i produkty są nam dostarczane pod same drzwi! Szczególnie jest to wygodne w przypadku kupowania produktów o dużych gabarytach, np. mebli. Tak, meble też można kupować na Amazon.

Po drugie przez ceny. Amazon ma naprawdę korzystne ceny produktów.

Po trzecie przez szybki termin dostawy, szczególnie jeśli posiada się konto amazon prime. Często wtedy można skorzystać 1-dniowej dostawy.

Po czwarte, co jest plusem ogólnie przy zakupach online, oszczędzamy czas. Nie musimy wychodzić z domu, wsiadać do samochodu i jechać do sklepu. Szczególnie czas oszczędzamy, kiedy potrzebny nam jest np. jeden produkt.

Nawet jeśli nie chcecie płacić za amazon prime (aktualnie to koszt $14.99), warto założyć sobie konto na tej platformie. Na dzień dobry dostaniecie prawdopodobnie amazon prime na miesiąc do przetestowania. Przed upływem miesiąca, możecie anulować substrypcję. Za jakiś czas amazon znowu Wam zaproponuje miesiąc amazon prime gratis.

One thought on “Zakupy na amazon.com

  • Amazon to to samo co Allegro w Polsce

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *