Kierunek USALudzie

Ludzie

Zarówno przy przeprowadzce do USA jak i w życiu w Stanach Zjednoczonych poruszamy aspekty związane m.in. z zarobkami, opłatami, szkołami czy podróżami. Rzadko jest poruszany temat ludzi.

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć dział “Ludzie” na naszej stronie. Często w rozmowach z Polakami, którzy tutaj się przeprowadzają albo też tu żyją od dawna poruszamy temat ludzi. Jest to temat równie ważny jak inne aspekty wcześniej wymienione. To jak będzie nam się żyło wśród ludzi jest ważne dla naszego szczęścia, a przecież o to chyba w życiu chodzi, żeby być szczęśliwym.

Poruszane są tematy o tym jak się zaklimatyzować w nowym miejscu, wśród ludzi, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia, którzy są tak inni od tych, z którymi przebywaliśmy wcześniej. Często rozmawiamy o tęsknocie za bliskimi, niektórzy ze względu na tęsknotę wracają do Polski. Niektórzy nie akceptują mentalności Amerykanów, która jest jakże inna od tej polskiej. Te i inne tematy związane z ludźmi będziemy poruszać w tym dziale.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten dział. Jeśli macie jakieś pytania związane z ludźmi, śmiało piszcie.

3 thoughts on “Ludzie

  • Czekam z niecierpliwością na tego typu artykuły!

    Reply
  • Ja też chcę więcej takich artykułów. Bardzo mnie fascynują takie tematy.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *